Výhody hybridů Toyota

Baterie
Na hybridní baterie se můžete spolehnout

Nabízíme záruku 11 let při každoroční kontrole hybridního systému. Na komponenty hybridního pohonu pak dostanete záruku 5 let nebo 100 tis. km. A protože máme rádi přírodu, jsou všechny baterie recyklovatelné.

Servis
Drahá údržba? Vůbec ne!

Náklady na běžnou údržbu jsou stejné jako u běžných vozidel. Jako bonus pak hybridy netrápí takové opotřebení brzd, protože většinu zpomalování zajišťuje motor. A ušetříte i za případné výměny spojky, alternátorů či rozvodových řemenů.

Dálnice
I hybridní vozy umí být výkonné

Naše spalovací motory v hybridech Toyota jsou i za vysokých rychlostí hospodárné a dálkové jízdy s nimi jsou plynulé a komfortní.

Dobíjení
K dobíjení nepotřebujete zásuvku

Baterie se o svoje dobíjení postará sama – za běžné jízdy prostřednictvím motoru, při brždění pomocí rekuperace energie.

Elektrický pohon
Na elektřinu ujedete více, než čekáte

Hybridní baterie se za jízdy sama dobíjí, a díky tomu můžete elektrický pohon využívat většinu cesty. Naše testy prokázaly, že více než polovinu z celkové doby jízdy je vůz poháněn elektřinou.

Hodnota
Vynikající poměr cena / výkon

Při nákupu vás přesvědčí konkurenceschopná nabídka financování či leasingu.

V průběhu vlastnictví vozu oceníte nízké náklady na údržbu a nižší opotřebení než u běžných vozů.

Pro případ prodeje pak zůstává vysoká zůstatková cena ojetého vozu. 

Potěšení z jízdy
Agilní, intuitivní, tichý

Díky elektromotoru je výkon okamžitě dostupný. Ve standardní výbavě je automatická převodovka, takže si užijete hladkou a intuitivní jízdu. A díky elektromotoru budou vaše jízdy tiché i při vysokých rychlostech.

Další prodej
I po ojetých hybridech je vysoká poptávka

Pokud se se svým hybridem budete muset někdy rozloučit, můžete si být jisti, že nebudete mít problém s prodejem. Mezi důvody patří nízké náklady na provoz auta nebo prodloužená záruka na baterie, ale také pověst vozů Toyota a perspektivní vyhlídky do budoucna. S hybridním vozem si se totiž nebudete muset vzdát výletů do centra města kvůli emisím.